Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

piątek, 22 maja 2015

Praktyczny test trybu parkingowego w kamerach Vico-Marcus

Jakiś czas temu zachwalałem na łamach niniejszego bloga zaawansowany tryb parkingowy, który został wprowadzony w aktualizacjach firmware przez firmę Vicovation do rejestratorów jazdy z serii Vico-Marcus (modele 2, 4 i 5). Nie mogłem się jednak spodziewać, że uda mi się praktycznie przetestować działanie tego trybu i zarejestrować stłuczkę parkingową na własnym samochodzie.

Poniższe nagranie zostało zarejestrowane kamerą Vico-Marcus 4 pracującą w trybie parkingowym podczas postoju na parkingu przy budynku, w którym pracuję.W tym akurat przypadku sprawca wykazał się uczciwością i sprawa zakończyła się bez zbędnego stresu, niemniej gdyby było inaczej, a kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nagranie z pewnością bardzo pomogłoby ustalić sprawcę zdarzenia, a co za tym idzie pociągnąć go do odpowiedzialności za wyrządzoną szkodę.

Więcej o funkcjonalności parkingowej w kamerach marki Vicovation poczytacie w artykule opublikowanym w styczniu, zapraszam:
Automatyczny tryb parkingowy w rejestratorach jazdy

Rejestratory Vicovation dostępne są do nabycia w sklepie WIDEOREJESTRATORY24.PL:
Kamery samochodowe marki Vicovation

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz