Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

wtorek, 27 października 2015

Strefa Wsparcia WR24.PL

Rusza Strefa Wsparcia WR24.PL będąca nowym projektem w ramach przedsięwzięcia pt. WIDEOREJESTRATORY24. Strefa Wsparcia to baza wiedzy dedykowana osobom poszukującym praktycznych porad i informacji dotyczących rejestratorów jazdy i kamer sportowych, a także potencjalnych rozwiązań problemów trapiących ich urządzenia. Strefa Wsparcia to także uzupełnienie niniejszego bloga, którego charakter wymaga nieco większego zaangażowania (ergo czasu, którego jak zwykle brak), a część artykułów zawartych w bazie wiedzy nie do końca pasuje do formuły bloga.Geneza

Działając aktywnie w domenie samochodowych rejestratorów jazdy i kamer sportowych, niemal codziennie spotykam się z pytaniami dotyczącymi tychże ze strony zarówno aktualnych, jak i przyszłych użytkowników / potencjalnych klientów. Pytania te często powtarzają się, więc niczym mantry udzielam niemal identycznych odpowiedzi. Także problemy, z którymi stykają się użytkownicy kamerek często znajdują wspólne rozwiązanie, niezależnie od marki czy modelu urządzenia.

Na podstawie tych doświadczeń w głowie zaczęła kiełkować idea stworzenia spójnego źródła informacji związanych z kamerkami. Blog ze względu na swój charakter nie jest najlepszym miejscem na opisywanie każdego problemu z osobna. Formuła forum użytkowników kamer samochodowych/sportowych jest bardzo sensowna, ale głównie w zakresie wzajemnej wymiany doświadczeń (tudzież inwektyw), bowiem wydłubywanie ciekawych i pożytecznych informacji czy rozwiązań problemów z nieskończenie długich wątków na forach internetowych jest nierzadko szukaniem igły w stogu siana.

Formuła bazy wiedzy wydaje się być najlepszym kompromisem. Z góry narzucone kategorie oraz działy oraz krótkie i trafiające "wpunkt" artykuły z opisem ściśle określonego zagadnienia. Ponadto możliwe jest zgłaszanie zapytań bezpośrednio z poziomu bazy wiedzy. Liczę, że ta formuła się sprawdzi i Strefa Wsparcia w tej formie zyska Waszą przychylność.

Baza wiedzy będzie aktualizowana i uzupełniania o kolejne artykuły. Zachęcam także do zgłaszania uwag, zapytań czy sugestii - w komentarzach poniżej, bądź bezpośrednio przez system Strefy Wsparcia. Dziękuję z góry!

Zapraszam serdecznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz