Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

piątek, 29 września 2017

Transmisja na żywo z rejestratora jazdy na Facebooka? Czemu nie!

Czy marzyliście o tym, żeby obraz z kamery samochodowej transmitować na żywo na swój profil na fejsie? ;) Teraz już możecie! Otóż zaprezentowany niedawno przez Mio rejestrator jazdy MiVue 786 oraz nowa aplikacja MiVue Pro oferują właśnie taką możliwość, choć to oczywiście nie jedyna zaleta tego zestawu. Po wakacyjnej przerwie w publikowaniu nowych materiałów zapraszam do obejrzenia wideoprezentacji nowej kamery Mio MiVue 786 WiFi oraz demonstracji aplikacji MiVue Pro na kanale Wideorejestratory24 na YouTube.

W telegraficznym skrócie, rejestrator jazdy Mio MiVue 786 jest de facto klonem zaprezentowanego wcześniej modelu 785 (zobacz prezentację) i dziedziczy jego specyfikację oraz cechy fizyczne, jednakże jest wzbogacony o odbiornik WiFi. Do kompletu dostępna jest też nowa wersja aplikacji MiVue Pro (dostępna bezpłatnie dla Android oraz iOS), która jest znacznie bardziej rozbudowana względem poprzedniej wersji, a jedną z jej sztandarowych funkcji jest możliwość transmitowania obrazu z kamery na żywo na Facebook'a poprzez wbudowany mobilny hotspot w smartfonie. Drugą interesującą opcją jest możliwość tworzenia automatycznych kopii zapasowych plików typu "event" (kolizji, nagłych zdarzeń) bezprzewodowo do pamięci smartfonu.

Zapraszam do obejrzenia wideoprezentacji kamery oraz demonstracji aplikacji na YouTube, w ramach której omawiam jej możliwości, a także niuanse związane z połączeniem aplikacji z telefonem, które mogą być na początku nieco kłopotliwe:
https://www.youtube.com/watch?v=cOdBp-M4tUMPrzykładowe filmy z kamer Mio 785 / 786 znajdziecie także na dedykowanej playliście na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpnaMK3pzVxmJ-m1IEHy9s4TJ

Surowe pliki do pobrania dostępne są na karcie produktu w WR24.PL, zapraszam serdecznie:
https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-mio-mivue-786-wifi


Co sądzicie o nowej kamerze Mio oraz opcji transmisji obrazu na żywo do internetu? Może być przydatne, czy zbędny bajer? Zapraszam do dzielenia się komentarzami i opiniami.

1 komentarz:

  1. Dobrze nagrywa ale opcja transmitowania jazdy na FB nie działa na Androidzie, piszą ze to jest "tymczasowe", ciekawe kiedy naprawia...

    OdpowiedzUsuń