Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

czwartek, 31 października 2019

Jakiej kamery samochodowej używam osobiście? [VIDEO]

Kamerami samochodowymi w sensie zawodowym zajmuję od roku 2014. Od tego czasu nie ma miesiąca czy nawet tygodnia, gdy w swoim samochodzie nie testuję jednego bądź kilku wideorejestratorów jednocześnie. Jednakże dwa modele rejestratorów jazdy postanowiłem zainstalować w moim aucie na stałe, niezależnie od innych, akurat testowanych kamer. W krótkim filmie postanowiłem opowiedzieć o tym jakie i dlatego akurat te konkretne kamery wybrałem. Zapraszam.

Materiał filmowy ma długość ok. 5 minut. Poza samymi kamerami oraz przesłankami stojącymi za wyborem akurat tych modeli, w filmie omawiam także sposób w jaki kamery są podłączone do zasilania w samochodzie. Uważam, że to istotny aspekt związany z montażem i użytkowaniem kamer samochodowych.


https://www.youtube.com/watch?v=WtOW1fjv3q4
(film został nagrany i opublikowany w październiku 2019 roku)

Napiszcie w komentarzach - tutaj lub pod filmem na YT - jaką kamerę macie zamontowaną u siebie w samochodzie i dlaczego.

Miłego oglądania! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz