Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

czwartek, 20 października 2016

Xblitz Professional P500 - wideorecenzja

Xblitz Professional P500 to najnowszy model z prestiżowej linii produktów marki Xblitz, która śmiało zalicza się do klasy Premium. Jest to kamera samochodowa o niebanalnym wyglądzie, oferująca przy tym niespotykaną zwykle w konkurencyjnych rejestratorach jazdy funkcjonalność: wbudowany jonizator powietrza oraz aktywny magnetyczny uchwyt. Wewnątrz z kolei znajdziemy przetwornik obrazu Sony IMX322 zapowiadający sensowną jakość obrazu Full HD. Zapraszam do obejrzenia wideorecenzji tej kamerki.

Recenzja kamery samochodowej Xblitz Professional P500


Wideorecenzja na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=QOvE2tu56Jc

Testowe nagranie video (road test):
https://www.youtube.com/watch?v=D7EBb78TsZU

Surowe pliki video do pobrania:
xblitz-p500-dzien.mov
xblitz-p500-noc.mov

Podsumowanie

W ramach krótkiego podsumowania wideorecenzji wspomnę tylko, że Xblitz P500 zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Kamerę testowałem przez kilka tygodni, przez cały okres testu sprawowała się niezawodnie, a najbardziej ceniłem w niej magnetyczny uchwyt, co do którego pierwotnie miałem trochę wątpliwości w kontekście jazdy po nierównościach, niemniej te obawy nie potwierdziły się. W trakcie testów na jaw wyszły także błędy w oprogramowaniu (niewyraźne detale w nagraniach nocnych - wspominane w wideorecenzji), które jednak w toku testowania sprzętu zostały skorygowane przez producenta, więc z czystym sumieniem mogę polecić model Professional P500 wszystkim, którzy poszukują małej i dyskretnej kamerki samochodowej z genialnym w swojej prostocie uchwytem montażowym, a przy tym oferującej wysokiej jakości zapis video w dzień i w nocy.

Zainteresowanych najnowszym Xblitz'em zachęcam do zadawania pytań w komentarzach zarówno pod filmem jak i tym wpisem. Postaram się by Wasze pytania nie pozostały bez odpowiedzi.

Rejestrator jazdy Xblitz Professional P500 kupicie w sklepie WIDEOREJESTRATORY24.PL, do którego jak zawsze zapraszam serdecznie:4 komentarze:

 1. Witam czy ktoś z panstwa może pidpowiedziec jakie są najlepsze ustawienia kamerki xblitz p 500

  OdpowiedzUsuń
 2. w instrukcji są zaznaczone optymalne - tego się trzymaj
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. spoko kamerka, na prawde dobra jakośc nagran, czegos takiego potrzebowałem . Jonizator też si,ę sprawdza

  OdpowiedzUsuń
 4. Xblitzy ogólnie mają dość dobrą jakość nagrywania obrazu. Samemu również testowałem X5 tej samej firmy, jaka nie jest zła - mój test takiej kamery - z czego forma przylepiania jej do szyby nie jest tym co lubię. Przylep jest zbyt jednorazowy i problematyczny. Tego x5 to nie wiem czy da się jeszcze kupić. Mam wrażenie że firmy tworzące sprzęt tego typu co roku wydają nowe modele - takie same lub podobne ale o nowych nazwach.

  OdpowiedzUsuń