Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

czwartek, 2 listopada 2017

Prezentacja kamery samochodowej Vico-Opia 1

Rejestrator jazdy Vico-Opia 1 to - paradoksalnie - następca modelu Vico-Opia 2. Najnowszy produkt firmy Vicovation, tajwańskiego producenta kamer samochodowych klasy Premium, wprowadza kilka ciekawych nowości, a wśród nich m.in. zdobywającą coraz szerszą popularność matrycę Sony Starvis IMX291, wyjątkowo jasny obiektyw F/1.4 oraz wbudowany moduł WiFi z bezpłatną aplikacją na smartfony. Zapraszam serdecznie do obejrzenia wideoprezentacji tej kamery.

Prezentacja dostępna jest do obejrzenia na kanale YouTube WR24.PL:
https://www.youtube.com/watch?v=JLE-6OZ8lRUW trwającej kwadrans prezentacji omawiam cechy rejestratora, sprawdzam zawartość opakowania, robię przegląd dostępnych opcji i ustawień w menu kamery, a także demonstruję aplikację na smartfonie służącą do bezprzewodowej obsługi kamerki.

Na kanale YT znajdziecie także playlistę z przykładowymi nagraniami z kamery Vico-Opia 1:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpnaB33QvR0g8FWhJv9ThDp06

Co sądzicie o nowym produkcie Vicovation? Zachęcam do komentowania i zadawania pytań dotyczących Vico-Opia 1 w sekcji komentarzy poniżej lub pod filmem na YouTube.


Kamera Vico-Opia 1 dostępna jest do nabycia w sklepie WIDEOREJESTRATORY24.PL. Polski dystrybutor wycenił ją na poziomie 799 zł (wg cennika na listopad 2017), co moim zdaniem jest całkiem sensowną propozycją, zważywszy zapewnianą przez kamerę jakość obrazu oraz funkcjonalność. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą w sklepie WR24.PL:


Kamera samochodowa Vico-Opia 1 w sklepie WR24.PL

Bonus track - porównanie z Viofo A119S

Na koniec drobny bonus. Kluczowe parametry modelu Vico-Opia 1, a więc chipset Novateka oraz sensor optyczny Sony Starvis, stawia go w jednym szeregu z konkurencyjną i szalenie popularną kamerą Viofo A119S. Zobaczcie bezpośrednie porównanie tych rejestratorów przygotowane przez jednego z najbardziej aktywnych użytkowników forum Autowrzuta.pl:
https://www.youtube.com/watch?v=J-9cQ4Rki98 (kanał TVPizdys):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz