Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

piątek, 31 maja 2019

Nakręć swoje pasje z www.kamerysportowe24.pl

Zapraszam serdecznie do nowego projektu o wiele mówiącej nazwie www.kamerysportowe24.pl. Jest to nowy sklep internetowy, w którym koncentrujemy się na nieco innym asortymencie niż w istniejącym już prawie 5 lat na rynku sklepie wideorejestratory24.pl. Nieprzypadkowy jest także termin startu nowego projektu. Szukacie kamerki na wakacyjny wyjazd? Nakręć swoje pasje... najlepszą kamerą akcji z ks24.pl.

Dlaczego kamerysportowe24.pl? 

Sklep wideorejestratory24.pl w ciągu 5 lat swojej działalności (wkrótce urodziny!) swoją ofertę skupiał głównie wokół samochodowych rejestratorów jazdy. Choć kamery sportowe oraz dedykowane im akcesoria w ofercie wr24.pl są dostępne niemal od zawsze, nigdy nie stanowiły one trzonu oferty sklepu, będąc niejako "z boku" kamerek samochodowych.

Nowy sklep kamerysportowe24.pl (działa także skrócona domena ks24.pl) stanowi więc niejako rozszerzenie wr24.pl i w nim koncentrujemy się właśnie na kamerach sportowych oraz pokrewnych im produktach. Podobnie jak w wr24.pl, od początku celujemy w produkty wysokiej jakości i zamierzamy omijać szerokim łukiem "marketową masówkę" o wątpliwej jakości i trwałości.

Co w ofercie?

Na start w ofercie ks24.pl znajdziecie kamery sportowe GoPro, kamery sportowe DJI, kamery sportowe Yi, a także kamery sferyczne 360 stopni, gimbale i stabilizatory, karty pamięci do kamer sportowych oraz bogatą paletę dedykowanych akcesoriów do kamer sportowych. Zresztą oferta będzie stale rozszerzana, więc zachęcam do zaglądania i subskrypcji newslettera ks24.pl.

Oczywiście analogicznie jak w wr24.pl rozwijana będzie warstwa poradnikowa / ekspercka, na którą od zawsze kładę bardzo duży nacisk. Na kanale YouTube KamerySportowe24.pl oraz w blogu KS24.PL znajdziecie przykładowe filmy z oferowanych kamer, porównania, a także praktyczne poradniki i recenzje.

Jeśli szukasz kamerki na wyjazd wakacyjny 2019 (i nie tylko), to zapraszam Cię serdecznie:PS. Odbierz 20 zł zniżki na pierwszy zakup w KS24.PL z kuponem rabatowym KS24WITAMY. :) 
Kupon ważny przy zakupie min. 300 zł do 15.09.2019 włącznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz