Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

wtorek, 6 maja 2014

Ruszamy na Allegro!

Po kilku(nastu) tygodniach przygotowań mam przyjemność poinformować, że sklep WIDEOREJESTRATORY24.PL rozpoczął działalność handlową! Na początek ruszamy w ramach platformy aukcyjnej Allegro, a otwarcie sklepu pod własną marką jest planowane na przełomie maja i czerwca.

W ofercie startowej znalazły się cztery modele marki Media-Tech:
  • MT4043 Drive Eye GPS - recenzowany już na łamach niniejszego bloga bardzo udany rejestrator FullHD z odbiornikiem GPS cechujący się świetnymi parametrami audio-video oraz bardzo wysoką jakością wykonania.
  • MT4045 U-Drive UP - kompaktowy rejestrator z niższej półki cenowej z zapisem video FullHD, czujnikiem wstrząsów oraz diodami podczerwieni wspomagającymi nagrywanie nocne.
  • MT4046 U-Drive Mirror BT - uniwersalne urządzenie-kombajn łączące wideorejestrator FullHD, zestaw głośnomówiący Bluetooth oraz samochodowe lusterko wsteczne w jednym.
  • MT4048 U-Drive Station - nowość w ofercie Media-Tech - niewielkich rozmiarów kamera FullHD z unikalnym systemem mocowania w stacji dokującej umożliwiającej błyskawiczny montaż/demontaż.
Asortyment będzie rozszerzany stopniowo o kolejne modele pozostałych producentów, informacje o nowościach znajdą się w blogu oraz na kanałach społecznościowych.

Zapraszam serdecznie do zakupów: oferta WIDEOREJESTRATORY24.PL na Allegro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz