Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

sobota, 23 sierpnia 2014

Premiera sklepu wideorejestratory24.pl

Czas start! Po odrobinę przeciągającym się okresie przygotowań, sklep internetowy WIDEOREJESTRATORY24.PL pod własną domeną został oficjalnie uruchomiony! Zapraszam serdecznie do odwiedzin, zapoznania się z jego ofertą oraz oczywiście... do zakupów. :)

Gdy w maju obwieszczałem rozpoczęcie działalności handlowej na Allegro, uruchomienie sklepu własnego przewidywałem na początek czerwca. Jak niestety (a może stety?) się okazało, czas przygotowań z różnych względów wydłużył się do sierpnia, jednakże to niespodziewane opóźnienie zaowocowało także decyzją o lekkiej modyfikacji pierwotnego planu względem własnego sklepu. Mianowicie podstawowym założeniem sklepu WR24.PL będzie oferowanie wyłącznie sprzętu umożliwiającego zapis video bardzo dobrej jakości, a niemal cały asortyment jest (będzie) testowany przed wprowadzeniem do sprzedaży, aby upewnić się co do jego rzeczywistej wartości oraz zyskać pewność, że klienci będą zadowoleni z zakupu.

Już teraz w ofercie sklepu znajdują się rewelacyjne rejestratory jazdy marki DOD, które testowałem na łamach niniejszego bloga i chyba nie muszę dodatkowo reklamować szeregu ich zalet, a przede wszystkim niemal bezkonkurencyjnej jakości zapisu video.
W startowej ofercie znajduje się także kamera samochodowa WDR8 za jedyne 275 zł, oferująca jeden z najlepszych obecnie współczynników jakości do ceny. Test tej kamery już wkrótce na blogu. Pulę asortymentu uzupełniają także popularne marki Mio oraz Media-Tech, a także akcesoria - karty pamięci, zasilacze, moduły GPS itp. A już niebawem asortyment zostanie poszerzony m.in. o rejestratory do zastosowań sportowych.

Zachęcam także serdecznie do śledzenia sklepowych profili w portalach społecznościowych Facebook oraz Twitter, gdzie wkrótce zostaną opublikowane atrakcyjne promocje rabatowe z okazji rozpoczęcia działalności sklepu.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie: http://www.wideorejestratory24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz