Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

piątek, 31 marca 2017

SJCAM SJ7 Star subiektywnym okiem [VLOG]

SJCAM SJ7 Star to najnowsza kamera sportowa i flagowy model marki SJCAM, której udało się wyprodukować urządzenie przykuwające uwagę już od momentu wyjęcia z pudełka. Wygląda na to, że mamy do czynienia z bardzo mocnym konkurentem w segmencie kamerek sportowych ze średniej półki cenowej na sezon wiosenno-letni 2017. Zapraszam do obejrzenia materiału video z moim subiektywnym spojrzeniem na najnowszy produkt SJCAM, który - nie ukrywam - zrobił na mnie spore wrażenie.


WR24 VLOG

Na wstępie dwa słowa wyjaśnienia, bowiem poniższa prezentacja stanowi też niejako inaugurację vloga (video-bloga) na kanale Wideorejestratory24.pl. Idąc ścieżką ewolucji trendów publikowania treści w internecie, chciałbym stopniowo przerzucać środek ciężkości w publikowaniu nowych materiałów z niniejszego bloga do kanału YouTube i vloga, w ramach którego planuję regularnie (miejmy nadzieję ;) umieszczać własne opinie, prezentacje czy poradniki związane z działalnością WR24.PL.

Na pierwszy ogień idzie kamera sportowa SJCAM SJ7 Star, na którą spoglądam subiektywnym okiem w ramach pierwszego odcinka vloga. Zapraszam serdecznie:

Kamera sportowa SJCAM SJ7 Star jest dostępna jak zawsze w sklepie WR24.PL - zapraszam także bardzo serdecznie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz