Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

środa, 12 kwietnia 2017

Kamera samochodowa Viofo G1WS [VLOG]

Całkiem niedawno na łamach niniejszego bloga opisywałem nowego klona "króla klonów", czyli kamery samochodowej G1WH sygnowanej przez VIOFO, a tymczasem niewiele później pojawia się kolejny wariant kamery z tej rodziny pod nazwą G1WS, także produkowany przez VIOFO. Nowy model wnosi parę ciekawych nowości i zapraszam do obejrzenia drugiego odcinka vloga, który w całości poświęciłem właśnie tej kamerze.

Główną zmianą w kamerze samochodowej G1WS jest przetwornik optyczny Sony IMX323 w miejsce typowo stosowanej w rodzinie G1Wx Aptiny AR0330. Kolejną nowością jest także gniazdo umożliwiające podłączenie modułu GPS, które będą dostępne osobno. Rejestrator zasilany jest kondensatorem zamiast akumulatora - przeczytaj dlaczego jest to dobre rozwiązanie. Miła niespodzianka spotka Was także w pudełku z kamerą, ale to już zobaczycie na filmie. Zapraszam serdecznie:UPDATE:
Zobacz porównanie rejestartorów jazdy Viofo G1WS - Viofo G1WH - Viofo A119 - Yi Dash Camera:
https://www.youtube.com/watch?v=oEluLJyl9p0

Kamera samochodowa G1WS jest dostępna w sklepie WR24.PL, co którego jak zawsze serdecznie zapraszam:

Rejestrator jazdy G1WS w sklepie WIDEOREJESTRATORY24.PL


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz