Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

środa, 4 kwietnia 2018

Stabilizator SJCAM Gimbal - prezentacja


Niedawno w moje ręce trafił SJCAM Gimbal - nowy stabilizator do kamer sportowych. Choć nazwa sugeruje kompatybilność wyłącznie z kamerami marki SJCAM, w istocie jest to gimbal uniwersalny. Aczkolwiek tylko z niektórymi kamerami SJCAM oferuje dodatkowe funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z gimbala jest wyjątkowo wygodne. Zapraszam do zapoznania się z wideoprezentacją tego produktu.

3-osiowy stabilizator od SJCAM'a wyróżnia się m.in. 4-kierunkowym kontrolerem (joystickiem) umożliwiającym kontrolowanie położenia kamery podczas pracy gimbala. Ponadto, z kamerami SJCAM, a konkretnie z modelami SJ6 oraz SJ7 (możliwe, że w przyszłości dołączą kolejne modele), zyskujemy zasilanie kamery przez gimbal oraz kontrolę spustu migawki kamery bezpośrednio z przycisków na gimbalu. Słowem, w momencie włączenia gimbala, automatycznie startuje też kamera, a przyciskiem migawki albo wykonamy fotografię, albo rozpoczniemy/zatrzymamy nagrywanie filmu - bez dotykania samej kamery, tylko za pomocą przycisków na gimbalu.

Zawartość zestawu, cechy fizyczne, funkcjonalność oraz tryby działania omawiam szczegółowo w filmie opublikowanym na kanale YouTube. Zapraszam serdecznie:
https://www.youtube.com/watch?v=Xju8-PG6Qs8SJCAM Gimbal jest dostępny do nabycia w dość atrakcyjnej moim zdaniem cenie (od 699 zł w momencie publikacji tego artykułu), biorąc pod uwagę jego możliwości i funkcjonalność. Jak zawsze zapraszam serdecznie do sklepu WR24.PL, w którym znajdziecie nie tylko stabilizator, ale pełną ofertę kamer sportowych i akcesoriów SJCAM:

Stabilizator SJCAM Gimbal w sklepie WIDEOREJESTRATORY24.PL


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz