Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

wtorek, 14 sierpnia 2018

Prezentacja rejestratora Viofo A129. Nowy król polowania?

Kamera samochodowa Viofo A129 miała swoją premierę na polskim rynku pod koniec czerwca 2018 roku. Słowa te piszę z kolei w połowie sierpnia, a zatem minęło zaledwie półtora miesiąca aktywnej sprzedaży, ale już w taki krótkim czasie model ten zyskał bezprecedensową popularność wśród klientów sklepu WR24.PL. Kamery samochodowe marki Viofo były od zawsze były wyjątkowo chodliwe, bo reprezentują świetną relację jakości i funkcjonalności do ceny, ale modelem A129 Viofo podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Zapraszam do obejrzenia prezentacji kamery samochodowej Viofo A129.

Viofo A129 - co nowego?

Wideorejestrator Viofo A129 to kolejna generacja kamer samochodowych po niezwykle popularnej serii A119 i jednocześnie debiut producenta w segmencie dwukanałowych rejestratorów jazdy. Model A129 dostępny jest zarówno w wersji DUO (na przód i tył) oraz pojedynczej. Co ciekawe, wersja pojedyncza posiada techniczną możliwość podłączenia kamery tylnej, co sugeruje, że być może producent udostępni możliwość dokupienia tylko kamery tylnej w przyszłości.

Wśród technicznych możliwości kamery Viofo A129 wyróżniamy najważniejsze cechy:
 • Chipset Novatek NTK96663
 • Sensor Sony Starvis IMX291 (x2!) 
 • Obiektyw 7-warstwowy, szklany, kąt widzenia 140 stopni, jasność f/1.6 (x2!)
 • Rozdzielczość max 1080p 30fps (x2) - w wersji 1-kanałowej max 1080p 60fps
 • Moduł GPS
 • Odbiornik WiFi 2.4/5 GHz
 • Przycisk Bluetooth do zabezpieczania nagrań (opcjonalnie)
 • Filtr polaryzacyjny CPL (opcjonalnie)
 • Automatyczny tryb parkingowy
 • Wsparcie dla kart pamięci microSDXC 256GB
 • Zasilanie kondensatorem
Jak widać specyfikacja jest imponująca - nie powstydziłaby się jej niejedna dużo droższa kamera samochodowa.

Zapraszam zatem do poświęcenia kwadransa i obejrzenia wideoprezentacji kamery A129. Omawiam w niej funkcjonalność, jakość obrazu, przeprowadzam unboxing z przeglądem cech fizycznych, a także podsumowuję dlaczego moim zdaniem Viofo A129 to nowy "król polowania" wśród dwukanałowych kamer samochodowych.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=gjMeTt2e1ZI
Zapraszam również do obejrzenia skróconej prezentacji Viofo A129 przygotowanej przez polskiego dystrybutora Viofo: https://www.youtube.com/watch?v=6qmMO4ydeUE

Warto zerknąć także na świetnie przygotowane porównanie Viofo A129 z konkurencyjnymi kamerami o znacznie większym "ciężarze gatunkowym" dla Waszego portfela ;) Porównanie opublikowane zostało na kanale TVPizdys (polecam!): https://www.youtube.com/watch?v=kTyAhxooigE

Na koniec jak zawsze zapraszam do sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, gdzie znajdziecie zarówno same kamery Viofo A129, jak i dodatkowe akcesoria dedykowane do rejestratorów jazdy Viofo.
Dodam także, że wszystkie produkty marki Viofo w sklepie pochodzą z autoryzowanej dystrybucji Viofo w Polsce.

Tylko sprawdzone kamery samochodowe w sklepie WR24.PL.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz