Szukaj na tym blogu

Ten blog nie jest już aktualizowany!

Zapraszamy do bloga na stronie sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, w którym znajdziesz aktualne informacje, poradniki, recenzje i prezentacje dotyczące wideorejestratorów samochodowych.

sobota, 8 grudnia 2018

Z jakiego rejestratora jazdy korzysta Emil - łowca absurdów? [VIDEO]


Chyba większość z Was zna Emila - łowcę czy też pogromcę fotoradarów, aczkolwiek ja bym określił go bardziej ogólnie jako łowcę wszelkiego rodzaju absurdów i nieprawidłowości związanych z ruchem drogowym i nie tylko. Emil od zawsze uparcie powtarza, że wideorejestratory powinny być standardowym wyposażeniem każdego pojazdu. Ale jakich konkretnie kamer Emil sam używa w swoim prywatnym samochodzie? Zobaczcie sami.

W rozmowie z Emilem skupiłem się na praktycznych kwestiach związanych z samochodowymi rejestratorami jazdy i zadałem między innymi takie pytania jak:
  • Dlaczego kamera - nawet niesprawna lub atrapa (!) - powinna być zawsze obecna w samochodzie?
  • Jakiej kamery, a właściwie kamer Emil sam używa w swoim samochodzie?
  • W jaki sposób podłączył swoje kamery, jak zainstalował okablowanie i jak często zmienia akumulator w samochodzie?
  • Czy warto zainwestować z kamerę dwukanałową (na przód i tył) i jak tylna kamera może wybronić nas w sądzie?
  • Czy prędkość rejestrowana przez kamerę z GPS'em ma faktycznie istotne znaczenie?
  • Jaki zdaniem Emila jest najważniejszy parametr rejestratorów jazdy, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze kamery?
  • I wreszcie w szybkim unboxingu kamery VIOFO A129 przekonamy się czy w zestawie znajduje się magiczne urządzenie do rozbierania samochodu na czynniki pierwsze.
Odpowiedzi na te pytania - i kilka innych także - zobaczycie w moim wywiadzie z Emilem na temat wideorejestratorów samochodowych. Film trwa około kwadransa i serdecznie zachęcam Was do jego obejrzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=7IxmpVrf6PIKamery samochodowe marki VIOFO, których używa prywatnie Emil Rau, znajdziecie oczywiście w sklepie WIDEOREJESTRATORY24.PL, do którego jak zawsze zapraszam.


Zobacz: kamery samochodowe VIOFO w sklepie WR24.PL.

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny artykuł. Lubię Emila i często oglądam jego program. Ja używam rejestratora https://ov.overmax.eu/produkt/camroad-6-2/ i jestem z niego równie zadowolony. Cena dobra, a i z jakościa nie ma nawet najmniejszego problemu. Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń